Wyłącznik nadprądowy 6kA 3P C20A OCB/C20/3P 87.675 OPATÓWEK
Wyłącznik nadprądowy 6kA 3P C20A OCB/C20/3P 87.675 OPATÓWEK (87.675)
Nasz stan magazynowy
9 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: Wyłącznik nadprądowy 6kA 3P C20A OCB/C20/3P 87.675 OPATÓWEK
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 3
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 230 V 6 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 400 V 6 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 230 V 10 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 400 V 10 kA
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
Stopień ochrony (IP) IP20
Charakterystyka wyzwalania C
Głębokość wbudowania 50 mm
Jednocześnie rozłączany biegun N nie
Klasa ograniczenia energii 1
Liczba biegunów 3
Liczba biegunów (całkowita) 3
Montaż podtynkowy nie
Możliwość dodatkowego wyposażenia nie
Napięcie znamionowe 400 V
Napięcie znamionowe izolacji Ui 500 V
Prąd znamionowy 20 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 1 - 16 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 1 - 16 mm²
Rodzaj napięcia AC
Straty mocy 3.2 W
Szerokość wyrażona liczbą modułów 3
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -5 - 40 °C
Wykonanie przeciwwybuchowe nie
Zakres częstotliwości 50 - 50 Hz