Wyłącznik nadprądowy 6kA 4P C32A KMB6-C32/4 32606 KANLUX
Wyłącznik nadprądowy 6kA 4P C32A KMB6-C32/4 32606 KANLUX (32606)
10 dni
Stan magazynowy producenta
500 SZT
Do ulubionych
Parametry techniczne: Wyłącznik nadprądowy 6kA 4P C32A KMB6-C32/4 32606 KANLUX
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 4
Klasa ograniczenia energii 3
Napięcie znamionowe 230 V
Prąd znamionowy 32 A
Rodzaj napięcia AC
Szerokość wyrażona liczbą modułów 4
Temperatura otoczenia w warunkach pracy 5 - 40 °C
Zakres częstotliwości 50 - 50 Hz