Wyłącznik nadprądowy 6kA 4P B40A KMB6-B40/4 32598 KANLUX
Wyłącznik nadprądowy 6kA 4P B40A KMB6-B40/4 32598 KANLUX (32598)
10 dni
Stan magazynowy producenta
126 SZT
Do ulubionych
Parametry techniczne: Wyłącznik nadprądowy 6kA 4P B40A KMB6-B40/4 32598 KANLUX
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 4
Klasa ograniczenia energii 3
Napięcie znamionowe 230 V
Prąd znamionowy 40 A
Rodzaj napięcia AC
Szerokość wyrażona liczbą modułów 4
Temperatura otoczenia w warunkach pracy 5 - 40 °C
Zakres częstotliwości 50 - 50 Hz