Wyłącznik nadprądowy 6kA 4P B10A KMB6-B10/4 32593 KANLUX
Wyłącznik nadprądowy 6kA 4P B10A KMB6-B10/4 32593 KANLUX (32593)
10 dni
Stan magazynowy producenta
35 SZT
Do ulubionych
Parametry techniczne: Wyłącznik nadprądowy 6kA 4P B10A KMB6-B10/4 32593 KANLUX
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 4
Klasa ograniczenia energii 3
Napięcie znamionowe 230 V
Prąd znamionowy 10 A
Rodzaj napięcia AC
Szerokość wyrażona liczbą modułów 4
Temperatura otoczenia w warunkach pracy 5 - 40 °C
Zakres częstotliwości 50 - 50 Hz