Wyłącznik nadprądowy 6kA 2P C40A KMB6-C40/2 32589 KANLUX
Wyłącznik nadprądowy 6kA 2P C40A KMB6-C40/2 32589 KANLUX (32589)
10 dni
Stan magazynowy producenta
448 SZT
Do ulubionych
Parametry techniczne: Wyłącznik nadprądowy 6kA 2P C40A KMB6-C40/2 32589 KANLUX
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 2
Klasa ograniczenia energii 3
Napięcie znamionowe 230 V
Prąd znamionowy 40 A
Rodzaj napięcia AC
Szerokość wyrażona liczbą modułów 2
Temperatura otoczenia w warunkach pracy 5 - 40 °C
Zakres częstotliwości 50 - 50 Hz