Wyłącznik nadprądowy 6kA 2P B20A KMB6-B20/2 32577 KANLUX
Wyłącznik nadprądowy 6kA 2P B20A KMB6-B20/2 32577 KANLUX (32577)
10 dni
Stan magazynowy producenta
401 SZT
Do ulubionych
Parametry techniczne: Wyłącznik nadprądowy 6kA 2P B20A KMB6-B20/2 32577 KANLUX
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 2
Klasa ograniczenia energii 3
Napięcie znamionowe 230 V
Prąd znamionowy 20 A
Rodzaj napięcia AC
Szerokość wyrażona liczbą modułów 2
Temperatura otoczenia w warunkach pracy 5 - 40 °C
Zakres częstotliwości 50 - 50 Hz