Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P C25A KMBN6-C25/1 32571 KANLUX
Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P C25A KMBN6-C25/1 32571 KANLUX (32571)
10 dni
Stan magazynowy producenta
28 SZT
Do ulubionych
Parametry techniczne: Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P C25A KMBN6-C25/1 32571 KANLUX
Klasa ograniczenia energii 3
Napięcie znamionowe 230 V
Prąd znamionowy 25 A
Rodzaj napięcia AC
Szerokość wyrażona liczbą modułów 1
Temperatura otoczenia w warunkach pracy 5 - 40 °C
Zakres częstotliwości 50 - 50 Hz