Wyłącznik nadprądowy 6kA 2P C16A KMB6-C16/2 23178 KANLUX
Wyłącznik nadprądowy 6kA 2P C16A KMB6-C16/2 23178 KANLUX (23178)
Do ulubionych
Parametry techniczne: Wyłącznik nadprądowy 6kA 2P C16A KMB6-C16/2 23178 KANLUX
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 2
Klasa ograniczenia energii 3
Napięcie znamionowe 230 V
Prąd znamionowy 16 A
Rodzaj napięcia AC
Szerokość wyrażona liczbą modułów 2
Temperatura otoczenia w warunkach pracy 5 - 40 °C
Zakres częstotliwości 50 - 50 Hz