Polecane
Cena: |
120,45 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
120,45 |
zł netto |
Cena: |
148,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
148,15 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: LSHU-E25/1 LSHU bez adaptera na szyne TS 237774 EATON
Selektywny główny bezpiecznik samoczynny do bezpośredniego montażu systemach szyn zbiorczych 4- lub 5-biegunowych 40 mm 12 x 5 mm2 i 12 x 10 mm2, mocowanie: szyna zbiorcza (z adapterem Quick) - szyna montażowa (z adapterem), technika zacisku: obustronne zaciski śrubowe
Parametry techniczne: LSHU-E25/1 LSHU bez adaptera na szyne TS 237774 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Charakterystyka wyzwalania | E |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | nie |
| Kategoria przepięcia | 4 |
| Liczba biegunów | 1 |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 690 V |
| Prąd znamionowy | 25 A |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Wymiar obudowy (zgodnie z DIN 43880) | 5 |
| Znamionowa wytrzymałość dielektryczna | 6 kV |
| Znamionowa zdolność łączeniowa | 25 kA |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co LSHU-E25/1 LSHU bez adaptera na szyne TS 237774 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135