Polecane
Cena: |
225,96 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
225,96 |
zł netto |
Cena: |
277,93 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
277,93 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Szyny Łączeniowe 16 Mm2 - Bis3-16-57 Przył. Sztyftowe 404943 LEGRAND
Szyny łączeniowe do zasilania aparatów modułowych- Napięcie zasilania 230/400 V~Szyny łączeniowe o przekroju 16 mm2Przyłączenie sztyftowe- Długość w modułach 17,5 mm: 57- Wykonanie: 3-biegunowe- Produkt: BIS3-16-57
Parametry techniczne: Szyny Łączeniowe 16 Mm2 - Bis3-16-57 Przył. Sztyftowe 404943 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 1000 mm |
| Do liczby urządzeń | 19 |
| Do urządzeń z torem N | nie |
| Do urządzeń ze stykami pomocniczymi | nie |
| Kolor | Szary |
| Liczba biegunów | 56 |
| Liczba faz | 3 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue | 400 V |
| Przekrój | 16 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Pin/sztyft |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 56 |
| Wielkość odstępów | 17.7 mm |
| Z izolacją | tak |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 63 A |
Pliki do pobrania
LGRP-00743-V01.01-EN -
m/download/17259862/lgrp-00743-v01-01-en.pdf [582.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Szyny Łączeniowe 16 Mm2 - Bis3-16-57 Przył. Sztyftowe 404943 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135