Polecane
Cena: |
194,57 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
194,36 |
zł netto |
Cena: |
239,32 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
239,06 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
56 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Stycznik modułowy Acti9 iCTK50-63-40-230 63A 4Z 50Hz 220/240 V AC bez możliwości rozbudowy o styki A9C40463 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Bez przydźwięku | nie |
| Głębokość wbudowania | 43.5 mm |
| Kategoria użytkowania | 7 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 4 |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek | 11550 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (kompensacja DUO) | 17700 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (z kompensacją równoległą) | 10500 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla żarówek | 22500 W |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | nie |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC |
| Suwak do obsługi manualnej | nie |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 3 |
| Z funkcją dzień/noc | nie |
| Znamionowe napięcie pracy | 400 - 400 V |
| Znamionowe napięcie sterujące | 220 - 240 V |
| Znamionowy prąd pracy | 63 A |
Pliki do pobrania
A9C40463_document -
m/download/17955522/a9c40463-document.pdf [94.08 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21991616/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
PEP ecopassport SCHN-00144-V02.01-EN_1 -
m/download/16860839/pep-ecopassport-schn-00144-v02-01-en-1.pdf [320.44 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Stycznik modułowy Acti9 iCTK50-63-40-230 63A 4Z 50Hz 220/240 V AC bez możliwości rozbudowy o styki A9C40463 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135