Polecane
Cena: |
31,25 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,25 |
zł netto |
Cena: |
38,44 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
38,44 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ex9I40 3P 32A Rozłącznik izolacyjny szer. 1M 3P 32A 101391 NOARK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Funkcja przełączająca | Wyłącznik |
| Głębokość wbudowania | 80 mm |
| Kolor klosza | Szary |
| Liczba biegunów | 3 |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Prąd znamionowy | 32 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Wytrzymałość zwarciowa (Icw) | 0.38 kA |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Znamionowa zdolność łączeniowa | 0.64 kA |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
Produkty z tej samej kategorii co Ex9I40 3P 32A Rozłącznik izolacyjny szer. 1M 3P 32A 101391 NOARK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135