Polecane
Cena: |
110,34 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
110,34 |
zł netto |
Cena: |
135,72 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
135,72 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
39 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Regulator temperatury - zakres 0 do 99st.C I=16A 1moduł RT-827 F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Autonomia / rezerwa chodu | 0 h |
| Najkrótsza faza temperatury | 0 min |
| Znamionowy prąd przełączania przy 230 V | 16 A |
| Znamionowy prąd przełączania przy 250 V, beznapięciowy | 0 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Automatyczna zmiana czasu letniego/zimowego | nie |
| Częstotliwość znamionowa | 50 - 50 Hz |
| Głębokość zamontowania | 65 mm |
| Liczba kanałów | 1 |
| Liczba miejsc pamięci | 0 |
| Liczba programów podstawowych | 1 |
| Model | Cyfrowy |
| Program świąteczny | nie |
| Program tygodniowy | nie |
| Programowanie dobowe | nie |
| Przełącznik pracy | nie |
| Rodzaj czujnika | Czujnik zdalny |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Wejście programowania czasu | nie |
| Wstępna nastawa przełączenia | nie |
| Wyświetlanie podpowiedzi | nie |
| Zakres napięcia znamionowego | 230 - 230 V |
| Zużycie energii w trybie czuwania | 1.1 W |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23833118/karta-katalogowa.pdf [173.57 kB]
RT-827-instructions-for-use-pl-1 -
m/download/23833117/rt-827-instructions-for-use-pl-1.pdf [667.01 kB]
RT-827-declaration-CE-en-1 -
m/download/23833116/rt-827-declaration-ce-en-1.pdf [179.29 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Regulator temperatury - zakres 0 do 99st.C I=16A 1moduł RT-827 F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135