Polecane
Cena: |
16,84 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,84 |
zł netto |
Cena: |
20,71 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,71 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
238 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rozłącznik bezpiecznikowy cylindryczny 1P 32A 10x38mm L38 LSN501 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP2X |
| Dla rozmiaru bezpiecznika | 10x38 mm |
| Głębokość wbudowania | 76.5 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | nie |
| Liczba biegunów | 1 |
| Model zamykany | tak |
| Napięcie znamionowe | 690 V |
| Optyczny wskaźnik zadziałania | nie |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
Pliki do pobrania
PDS_LSN501_3301_pl-PL -
m/download/23407186/pds-lsn501-3301-pl-pl.pdf [73.42 kB]
25PL025_Instrukcja techniczna - Podstawy zabezpieczeń w -
m/download/23407189/25pl025-instrukcja-techniczna-podstawy-zabezpieczen-w.pdf [8.38 MB]
rohs_declaration_LSN501_en-GB -
m/download/23407187/rohs-declaration-lsn501-en-gb.pdf [42.12 kB]
hager_deklaracja_CE_180_PR_2026_v1_0_sig -
m/download/23407188/hager-deklaracja-ce-180-pr-2026-v1-0-sig.pdf [304.08 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Rozłącznik bezpiecznikowy cylindryczny 1P 32A 10x38mm L38 LSN501 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135