Polecane
Cena: |
414,57 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
414,57 |
zł netto |
Cena: |
509,92 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
509,92 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Podstawa bezpiecznikowa 22x58 3P 125A 690V AC mikroprzekaźnik CH223DMSU-F EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Dla rozmiaru bezpiecznika | 22x58 mm |
| Głębokość wbudowania | 51.5 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | nie |
| Liczba biegunów | 3 |
| Model zamykany | tak |
| Napięcie znamionowe | 690 V |
| Optyczny wskaźnik zadziałania | nie |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 6 |
Pliki do pobrania
01_00004519 -
m/download/20550864/01-00004519.pdf [446.02 kB]
01_00004530 -
m/download/20550863/01-00004530.pdf [495.95 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co Podstawa bezpiecznikowa 22x58 3P 125A 690V AC mikroprzekaźnik CH223DMSU-F EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135