Polecane
Cena: |
1630,16 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 630,16 |
zł netto |
Cena: |
2005,10 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 005,10 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ogranicznik przepięć DEHNshield TNC 255
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Energia właściwa (W/R) | 352 kJ/Ω |
| Zdolność gaszenia prądu następczego | 25 kA |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Energetycznie skoordynowana ochrona urządzenia końcowego | tak |
| Inny układ sieci | nie |
| Klasa ochronności | Typ 1+2 |
| Liczba biegunów | 3 |
| Maks. przekrój przewodu (jedno-/wielodrutowego) | 35 mm² |
| Maks. przekrój przewodu elastycznego | 25 mm² |
| Maks. zabezpieczenie nadprądowe, połączenie równoległe (bezpiecznik) | 160 A |
| Maks. zabezpieczenie nadprądowe, połączenie szeregowe (bezpiecznik) | 100 A |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy AC | 255 V |
| Poziom ochrony | 1.5 kV |
| Prąd udarowy (10/350 µs) | 37.5 kA |
| Rozmiar | 4 moduły |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Sygnalizacja zadziałania na urządzeniu | Optyczny |
| Technologia szczeliny iskrowej do przełączania napięcia | tak |
| Układ sieci DC | nie |
| Układ sieci IT | nie |
| Układ sieci TN | nie |
| Układ sieci TN-C | tak |
| Układ sieci TN-C-S | nie |
| Układ sieci TN-S | nie |
| Układ sieci TT | nie |
| Zabezpieczenie przed przetężeniem | nie |
| Ze stykiem sygnalizacyjnym | tak |
| Zintegrowane dobezpieczenie | nie |
| Znamionowe napięcie AC | 230 V |
Pliki do pobrania
12681267_35856404 -
m/download/22573214/12681267-35856404.tif [1.56 MB]
12681267_35856406 -
m/download/22573218/12681267-35856406.pdf [118.32 kB]
12681267_12681306 -
m/download/22573220/12681267-12681306.pdf [189.32 kB]
3012230 -
m/download/22573221/3012230.pdf [567.70 kB]
12681267_35856405 -
m/download/22573216/12681267-35856405.pdf [35.07 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: DEHN POLSKA Spółka z o.o. ul. Magazynowa 5A 02-652 Warszawa info@dehn.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: DEHN POLSKA Spółka z o.o. ul. Magazynowa 5A 02-652 Warszawa info@dehn.pl
Produkty z tej samej kategorii co Ogranicznik przepięć DEHNshield TNC 255
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135