Polecane
Cena: |
156,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
156,80 |
zł netto |
Cena: |
192,87 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
192,87 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: OCHRONNIK PRZEPIĘĆ 4P 8kA(10/350) KLASA T1+T2 (B+C) A50-CCS01-4P-B+C BEMKO
Zaciski/śruby ze stali ocynkowanej, kontrolka stanu ochronnika (zielona –ok., czerwona – do wymiany), pojemność zacisków do 35mm2, wymienne wkładki, metalowe zamknięcia na szynę TH35.
Parametry techniczne: OCHRONNIK PRZEPIĘĆ 4P 8kA(10/350) KLASA T1+T2 (B+C) A50-CCS01-4P-B+C BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Energetycznie skoordynowana ochrona urządzenia końcowego | tak |
| Inny układ sieci | nie |
| Klasa ochronności | Typ 1+2 |
| Liczba biegunów | 4 |
| Maks. przekrój przewodu (jedno-/wielodrutowego) | 35 mm² |
| Maks. przekrój przewodu elastycznego | 35 mm² |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy AC | 275 V |
| Poziom ochrony | 1.5 kV |
| Poziom ochrony L-N | 1.5 kV |
| Poziom ochrony N-PE | 1.5 kV |
| Prąd udarowy (10/350 µs) | 8 kA |
| Rozmiar | 4 moduły |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Sygnalizacja zadziałania na urządzeniu | Optyczny |
| Układ sieci DC | nie |
| Układ sieci IT | tak |
| Układ sieci TN | nie |
| Układ sieci TN-C | tak |
| Układ sieci TN-C-S | tak |
| Układ sieci TN-S | tak |
| Układ sieci TT | tak |
| Ze stykiem sygnalizacyjnym | nie |
| Zintegrowane dobezpieczenie | tak |
| Znamionowe napięcie AC | 230 V |
Pliki do pobrania
14_karta_katalogowa_ccs_spd_ac_bemko.pdf [2022-03-18 14:05, 874.86 kB]
deklaracja_zgodnosci_ccs.pdf [2022-03-18 14:05, 994.19 kB]
karta_etim_a50_ccs01_4p_b_c.pdf [2022-03-18 14:05, 74.24 kB]
manual_ccs01.pdf [2022-03-18 14:05, 515.89 kB]
14-karta-katalogowa-ccs-spd-ac-bemko -
m/download/13117815/14-karta-katalogowa-ccs-spd-ac-bemko.pdf [874.86 kB]
deklaracja-zgodnosci-ccs -
m/download/13117816/deklaracja-zgodnosci-ccs.pdf [994.19 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co OCHRONNIK PRZEPIĘĆ 4P 8kA(10/350) KLASA T1+T2 (B+C) A50-CCS01-4P-B+C BEMKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135