Polecane
Cena: |
211,22 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
192,39 |
zł netto |
Cena: |
259,80 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
236,64 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Wyłącznik Schodowy Funkcyjny 004704 LEGRAND
Wyłączniki schodowe- Zasilanie 230 V~ - 50/60 Hz- Posiada zabezpieczenie w przypadku zablokowania przyciskuWielofunkcyjny wyłącznik schodowy- Zakres czasu: 0,5 - 12 min- Następujące funkcje mogą zostać ustawione na bocznym przełączniku- standard- z funkcją ostrzegającą- z funkcją czasową 1 godz.- z funkcjami ostzegającą i czasową 1 godz.- Wyjście: 16 A - 250 V~ - μ cos φ = 11 zestyk zwierny- Obciążenia :- lampy halogenowe 2000 W- świetlówki 1000 VA- lampy energooszczędne 1000 W- Szerokość w modułach 17,5 mm: 1- Produkt oszczędzający energię
Parametry techniczne: Wyłącznik Schodowy Funkcyjny 004704 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Częstotliwość napięcia sterowania 2 | 50 - 60 Hz |
| Maksymalny prąd załączania (cos φ = 0,6) | 13 A |
| Napięcie sterowania 2 | 8 - 230 EU570079 |
| Opóźnienie wyzwalania | 0.5 - 12 min |
| Prąd wkładki jarzeniowej wyłącznika | 50 mA |
| Cykl pracy | Powtarzalny |
| Częstotliwość napięcia sterowania 1 | 50 - 60 Hz |
| Funkcja | Elektroniczny wielofunkcyjny |
| Funkcja załączania impulsem prądowym | tak |
| Głębokość wbudowania | 70 mm |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek | 1000 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (kompensacja DUO) | 1000 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (z kompensacją równoległą) | 1000 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla żarówek | 2000 W |
| Napięcie sterowania 1 | 8 - 230 V |
| Ostrzeganie przed wyłączeniem | Migotanie |
| Rodzaj napięcia sterowania 1 | AC |
| Rodzaj napięcia sterowania 2 | AC/DC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Układ połączeń | 3 i 4 przewodowa |
| Zakres napięcia zasilającego | 250 - 250 V |
| Znamionowy prąd załączania | 16 A |
Pliki do pobrania
291959-08 -
m/download/22630810/291959-08.pdf [978.44 kB]
LGZTUAUBUQ -
m/download/22630811/lgztuaubuq.pdf [274.42 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik Schodowy Funkcyjny 004704 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135