Polecane
Cena: |
94,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
94,00 |
zł netto |
Cena: |
115,62 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
115,62 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
8 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: ROLP/SV/R/D Sygn. Akust. ROLP czerwony podst.gł. 540503FULL-0403X EATON
Sygnalizator akustyczny ROLP czerwony głęboka podstawa ROLP/SV/R/D IP65 540503FULL-0403X EATON - model ten jest liderem w zakresie konwencjonalnych sygnalizatorów akustycznych na rynku systemów przeciwpożarowych. Szeroki zakres napięcia roboczego, dostępnych tonów, rozpoznawalna obudowa oraz reputacja na rynku międzynarodowym czyni urządzenie bardzo uniwersalnym do różnych zastosowań.
Parametry techniczne:
Kluczowe cechy:
Parametry techniczne: ROLP/SV/R/D Sygn. Akust. ROLP czerwony podst.gł. 540503FULL-0403X EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Głośność | 102 dB |
| Kolor obudowy | Czerwony |
| Liczba tonów | 32 |
| Napięcie znamionowe | 24 V |
| Pobór prądu | 0.012 A |
| Rodzaj prądu | DC |
| Ze stykiem | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135