Polecane
Cena: |
680,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
680,80 |
zł netto |
Cena: |
837,38 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
837,38 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: X10/CE/MAH/R1/115/230 VAC X10 maxi czerwona obudowa 115/230VAC 7092316FUL-0352 EATON
7092316FUL-0352 X10/CE/MAH/R1/115/230 VAC X10 maxi, czerwona obudowa, 115/230 VAC
X10 Maxi jest przemysłowym sygnalizatorem świetlno-dźwiękowym dostępnym w 4 kolorach odpornej na blaknięcie obudowy, 6 kolorach świateł LED oraz w wariantach wysokiego i niskiego napięcia. Posiada certyfikat IP66 i IP69K oraz został przystosowany do pracy w ekstremalnych temperaturach od -30 ° C do 70 ° C. Dzięki temu nadaje się do użytku w trudnych warunkach, w których wymagany jest solidny przemysłowy sygnalizator świetlno - dźwiękowy. Sygnalizator świetlno-dźwiękowy X10 Maxi jest objęty 10-letnią rozszerzoną gwarancją firmy Eaton. Zapewnia do 120 dB (A) oraz wybór szeroki wachlarz 102 tonów dźwięku jak również wszechstronny 4-stopniowy alarm, co umożliwia łatwą modernizację istniejącej instalacji.
Główne cechy serii X10
Parametry techniczne: X10/CE/MAH/R1/115/230 VAC X10 maxi czerwona obudowa 115/230VAC 7092316FUL-0352 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Częstotliwość sygnału dźwiękowego | 2900 - 2900 kHz |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu ściennego | tak |
| Głośność | 120 dB |
| Kolor klosza | Inne |
| Kolor obudowy | Czerwony |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| moc | 20 W |
| Napięcie znamionowe | 230 - 230 V |
| Pobór prądu | 0.087 A |
| Rodzaj prądu | AC |
| Rodzaj sygnalizatora akustycznego | Syrena |
| Rodzaj sygnału dźwiękowego | Dźwięk pulsacyjny/ciągły |
| Rodzaj sygnału wizualnego | Światło błyskające |
| Sposób montażu | Montaż powierzchniowy |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Ze stykiem | nie |
| Zgodny z EN 54-23 | nie |
| Źródło światła | LED |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135