Polecane
Cena: |
79,65 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
79,65 |
zł netto |
Cena: |
97,97 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
97,97 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
7 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Elektrozaczep prądu stałego 260mA 12V EZ-02 F&F
Elektrozaczep charakteryzuje się symetryczną budową, oraz regulowanym (do 3mm) zaczepem z proszku stali spiekanej, służy do zdalnego przewodowego otwierania drzwi, szafek lub furtek.Zasilany prądem zmiennym (wersja AC), lub prądem stałym (DC)Najważniejsze cechy: trudnościeralne elementy ze stali spiekanej montaż w drzwiach lewych lub prawychDodatkowo elektrozaczepy mogą być wyposażone w diodę niwelującą przepięciaFUNKCJE:Rygiel symetryczny Może być zastosowany zarówno do drzwi lewych jak i prawychZasilanie: DC 12VPobór prądu: 260 mAWymiary: 67x29x21 mm
Parametry techniczne: Elektrozaczep prądu stałego 260mA 12V EZ-02 F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość blachy zaczepowej | 0 mm |
| Do zwora elektromagnetycznej | nie |
| Grubość blachy zaczepowej | 0 mm |
| Nadaje się do drzwi dymoszczelnych | nie |
| Nadaje się do drzwi przeciwpożarowych | nie |
| Odblokowanie mechaniczne | nie |
| Przystosowany do styków przełącznych rygla | nie |
| Regulowana blacha zaczepowa | nie |
| Regulowany elektrozaczep | nie |
| Regulowany zamek elektryczny | nie |
| Styk impulsowy | nie |
| Szerokość blachy zaczepowej | 0 mm |
| Wycięcie na rygiel | nie |
| Z blachą zaczepową | nie |
| Z sygnalizacją zwrotną | nie |
| Zintegrowany zatrzask | nie |
| Głębokość | 0 mm |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Część ramowa (Elektro zaczep) |
| Kształt zaczepu | Kątowy |
| Model | Do drzwi standardowych |
| Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z EN 62061 | 0 |
| Praca ciągła | nie |
| Szerokość | 0 mm |
| Wodoodporny | nie |
| Wysokość | 0 mm |
| Z blokadą | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z odryglowaniem mechanicznym | nie |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23670025/karta-katalogowa.pdf [265.13 kB]
EZ-02-declaration-RoHS-pl-1.pdf -
m/download/23670026/ez-02-declaration-rohs-pl-1-pdf.pdf [224.37 kB]
UE FF043_26 VID dek zgod CE (LVD EMC RoHS WEEE) (3).pdf -
m/download/23670027/ue-ff043-26-vid-dek-zgod-ce-lvd-emc-rohs-weee-3-pdf.pdf [181.47 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Elektrozaczep prądu stałego 260mA 12V EZ-02 F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135