Polecane
Cena: |
85,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
85,50 |
zł netto |
Cena: |
105,17 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
105,17 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Detektor tlenku węgla CTL-02 F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Praca w sieci przez łącze kablowe | nie |
| Praca w sieci przez łącze radiowe (standardowo | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Długość | 0 mm |
| Głośność | 0 dB |
| Kolor | Biały |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Możliwość łączenia w sieć bezprzewodową (opcjonalnie) | nie |
| Napięcie zasilające dla AC 50 Hz | 100 - 240 V |
| Napięcie zasilające dla DC | 3 - 3 V |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Rodzaj napięcia zasilania | DC |
| Rodzaj sygnalizatora | Optyczny/akustyczny |
| Sposób montażu | Inne |
| Szerokość | 0 mm |
| Średnica | 115 mm |
| Urządzenie autonomiczne | tak |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wykrywa amoniak (NH3) | nie |
| Wykrywa butan (C4H10) | nie |
| Wykrywa dwutlenek węgla (CO2) | nie |
| Wykrywa gaz drażniący | nie |
| Wykrywa gaz łatwopalny | tak |
| Wykrywa gaz toksyczny | tak |
| Wykrywa gaz usypiający | nie |
| Wykrywa gaz wybuchowy | tak |
| Wykrywa gaz ziemny | nie |
| Wykrywa metan (CH4) | tak |
| Wykrywa propan (C3H8) | nie |
| Wykrywa tlenek węgla (CO) | tak |
| Wysokość/głębokość | 28 mm |
| Z podtrzymaniem akumulatorowym | tak |
| Ze wskaźnikiem napięcia | tak |
| Znamionowy prąd załączania | 0 A |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23669645/karta-katalogowa.pdf [4.81 MB]
CTL-02-instructions-for-use-1 -
m/download/23669646/ctl-02-instructions-for-use-1.pdf [1.04 MB]
CTL-02-certificate-1 -
m/download/23669647/ctl-02-certificate-1.pdf [1.20 MB]
CTL-02-certificate-2 -
m/download/23669648/ctl-02-certificate-2.pdf [407.13 kB]
CTL-02-declaration-CE-1 -
m/download/23669649/ctl-02-declaration-ce-1.pdf [177.05 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Detektor tlenku węgla CTL-02 F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135