Polecane
Cena: |
463,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
463,41 |
zł netto |
Cena: |
569,99 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
569,99 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ntpro:Czujnik Okien I Drzwi (x3) Netatmo DTG-PRO LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezprzewodowe | tak |
| Długość czujnika | 76 mm |
| Klasa VdS | Brak |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Sposób montażu | Inne |
| Szerokość czujnika | 30.4 mm |
| Wysokość czujnika | 15.8 mm |
| Z kablem podłączeniowym | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135