ACT20X-2SDI-2HDO-S Przetwornik sygnału/separator 8965420000 WEIDMULLER
ACT20X-2SDI-2HDO-S Przetwornik sygnału/separator 8965420000 WEIDMULLER (8965420000)
  • Producent: WEIDMÜLLER
  • Numer katalogowy: 8965420000
  • Kod kreskowy EAN: 4032248785032
  • Indeks/kod produktu: 715647
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Wzmacniacz separacyjny
Do ulubionych
Parametry techniczne: ACT20X-2SDI-2HDO-S Przetwornik sygnału/separator 8965420000 WEIDMULLER
Parametr Wartość
Moc przełączana 0 W
Napięcie przełączania 0 V
Stopień ochrony (IP) IP20
Budowa urządzenia Inne
Głębokość 113.6 mm
Liczba wejść -1 V ... +1 V 0
Liczba wejść -10 mA ... +10 mA 0
Liczba wejść -10 V ... +10 V 0
Liczba wejść -100 mV ... +100 mV 0
Liczba wejść -2,5 V ... +2,5 V 0
Liczba wejść -20 mA ... +20 mA 0
Liczba wejść -20 V ... +20 V 0
Liczba wejść -300 mV ... +300 mV 0
Liczba wejść -5 mA ... +5 mA 0
Liczba wejść -5 V ... +5 V 0
Liczba wejść -500 mV ... +500 mV 0
Liczba wejść -60 mV ... +60 mV 0
Liczba wejść +10 V ... -10 V 0
Liczba wejść +5 V ... -5 V 0
Liczba wejść 0 mA ... 10 mA 0
Liczba wejść 0 mA ... 20 mA 0
Liczba wejść 0 mA ... 5 mA 0
Liczba wejść 0 mV ... 100 mV 0
Liczba wejść 0 mV ... 200 mV 0
Liczba wejść 0 mV ... 300 mV 0
Liczba wejść 0 mV ... 500 mV 0
Liczba wejść 0 mV ... 60 mV 0
Liczba wejść 0 V ... 1 V 0
Liczba wejść 0 V ... 10 V 0
Liczba wejść 0 V ... 2 V 0
Liczba wejść 0 V ... 2,5 V 0
Liczba wejść 0 V ... 20 V 0
Liczba wejść 0 V ... 24 V 0
Liczba wejść 0 V ... 30 V 0
Liczba wejść 0 V ... 5 V 0
Liczba wejść 1 V ... 5 V 0
Liczba wejść 10 V ... 0 V 0
Liczba wejść 10 V ... 2 V 0
Liczba wejść 2 V ... 10 V 0
Liczba wejść 20 mA ... 0 mA 0
Liczba wejść 20 mA ... 4 mA 0
Liczba wejść 4 mA ... 20 mA 1
Liczba wejść 5 V ... 0 V 0
Liczba wejść 5 V ... 1 V 0
Liczba wyjść -1 V ... +1 V 0
Liczba wyjść -10 mA ... +10 mA 0
Liczba wyjść -10 V ... +10 V 0
Liczba wyjść -100 mV ... +100 mV 0
Liczba wyjść -2 V ... +2 V 0
Liczba wyjść -2,5 V ... +2,5 V 0
Liczba wyjść -20 mA ... +20 mA 0
Liczba wyjść -20 V ... +20 V 0
Liczba wyjść -300 mV ... +300 mV 0
Liczba wyjść -5 mA ... +5 mA 0
Liczba wyjść -5 V ... +5 V 0
Liczba wyjść -500 mV ... +500 mV 0
Liczba wyjść -60 mV ... +60 mV 0
Liczba wyjść +10 V ... -10 V 0
Liczba wyjść +5 V ... -5 V 0
Liczba wyjść 0 mA ... 10 mA 0
Liczba wyjść 0 mA ... 20 mA 0
Liczba wyjść 0 mA ... 5 mA 0
Liczba wyjść 0 mV ... 100 mV 0
Liczba wyjść 0 mV ... 200 mV 0
Liczba wyjść 0 mV ... 300 mV 0
Liczba wyjść 0 mV ... 500 mV 0
Liczba wyjść 0 mV ... 60 mV 0
Liczba wyjść 0 V ... 1 V 0
Liczba wyjść 0 V ... 10 V 0
Liczba wyjść 0 V ... 2 V 0
Liczba wyjść 0 V ... 2,5 V 0
Liczba wyjść 0 V ... 20 V 0
Liczba wyjść 0 V ... 24 V 0
Liczba wyjść 0 V ... 30 V 0
Liczba wyjść 0 V ... 5 V 0
Liczba wyjść 1 V ... 5 V 0
Liczba wyjść 10 V ... 0 V 0
Liczba wyjść 10 V ... 2 V 0
Liczba wyjść 2 V ... 10 V 0
Liczba wyjść 20 mA ... 0 mA 0
Liczba wyjść 20 mA ... 4 mA 0
Liczba wyjść 4 mA ... 20 mA 0
Liczba wyjść 5 V ... 0 V 0
Liczba wyjść 5 V ... 1 V 0
Pobór mocy 3 W
Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 2
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
Separacja galwaniczna pomiędzy napięciem zasilającym a wszystkimi obw. prądowymi tak
Separacja galwaniczna pomiędzy wejściami tak
Separacja galwaniczna pomiędzy wejściem a wyjściem tak
Szerokość 22.5 mm
Wyjście sygnalizacji zakłócenia tak
Wysokość 119.2 mm
Zakres temperatur pracy 60 - -20 °C
Znamionowe napięcie zasilające dla DC 24 - 24 V
Znamionowe napięcie zasilania dla AC 0 - 0 V