Polecane
Cena: |
10,56 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,19 |
zł netto |
Cena: |
12,99 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,53 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Wyłącznik termiczny jednofazowy PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalna temperatura pracy | 100 °C |
| Nastawna temperatura wyłączania | 0 - 100 °C |
| Nastawna temperatura załączania | 0 - 100 °C |
| Temperaturowa histereza przełączania | 5 °C |
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 1 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Odpowiedni do dozoru | tak |
| Odpowiedni jako ogranicznik | tak |
| Odpowiedni jako regulator 2-punktowy | nie |
| Rodzaj czujnika | Bimetal |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj wykonania | Urządzenie mocowane śrubami |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Temperatura średnia | 20 - 60 °C |
| Wersja elektroniczna | nie |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 230 - 230 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 0 - 0 V |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V | 16 A |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135