Polecane
Cena: |
240,22 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
231,32 |
zł netto |
Cena: |
295,47 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
284,52 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: M12-C103 10 m
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Dopuszczalna temperatura otoczenia kabla po montażu (bez wibracji) | -20 - 80 °C |
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Długość kabla | 10 m |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia kabla podczas montażu | -20 - 80 °C |
| Kolor izolacji kabla | Czarny |
| Liczba biegunów | 8 |
| Materiał korpusu | Inne |
| Materiał styków | Inne |
| Napięcie znamionowe | 24 V |
| Prąd znamionowy In | 2 A |
| Rezystancja skrośna | 60.25 mΩ |
| Rodzaj materiału osłony przewodu | Polichlorek winylu (PVC) |
| Rodzaj połączenia wtykowego, po stronie zewnętrznej | Żeński (gniazdo) |
| Rodzaj przyłącza elektrycznego, w obudowie | M12 |
| Sposób prowadzenia przewodu, po stronie zewnętrznej | Prosty |
| Sposób prowadzenia przewodu, w obudowie | Inne |
| Ze wskaźnikiem LED | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: ABB Sp. z o.o. ul. Żegańska 1 04-713 Warszawa contact.center@pl.abb.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ABB Sp. z o.o. ul. Żegańska 1 04-713 Warszawa contact.center@pl.abb.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135