Polecane
Cena: |
98,53 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
98,53 |
zł netto |
Cena: |
121,19 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
121,19 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER SAIL-M12GM12W-5-5.0V Przewód czujnika-siłownika (zmontowany), Kabel połączeniowy, M12 / M12, Liczba biegunów: 5, Długość kabla: 5 m, złącze męskie, proste - złącze żeńskie 1925360500 /1szt.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Dopuszczalna temperatura otoczenia kabla po montażu (bez wibracji) | -30 - 80 °C |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Bezhalogenowe | nie |
| Długość kabla | 5 m |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia kabla podczas montażu | -5 - 80 °C |
| Ekranowany | nie |
| Kolor izolacji kabla | Czarny |
| Liczba biegunów | 5 |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Materiał styków | CuZn |
| Napięcie znamionowe | 60 V |
| Prąd znamionowy In | 4 A |
| Rezystancja skrośna | 0 mΩ |
| Rodzaj kabla | Wielożyłowy |
| Rodzaj materiału osłony przewodu | Polichlorek winylu (PVC) |
| Rodzaj połączenia wtykowego, po stronie zewnętrznej | Żeński (gniazdo) |
| Rodzaj przewodu | Wielożyłowy |
| Rodzaj przyłącza elektrycznego, po stronie zewnętrznej | M12 |
| Rodzaj przyłącza elektrycznego, w obudowie | M12 |
| Rodzaj wtyku, w obudowie | Męski (wtyk) |
| Sposób prowadzenia przewodu, po stronie zewnętrznej | Kątowy (kąt prosty) |
| Sposób prowadzenia przewodu, w obudowie | Prosty |
| Usieciowany radiacyjnie | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | nie |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135