Polecane
Cena: |
70,06 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
70,06 |
zł netto |
Cena: |
86,17 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
86,17 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: WEIDMULLER SAIE-7/8B-3-0.2U-H Wtyczka okrągła, wbudowana (z kablem), złącze żeńskie, 7/8", Liczba biegunów: 3, 0.2 m, Dławnice kablowe: 7/8", 0.75 mm², PUR/ PUR 1292390000 /1szt./
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=pl&ObjectID=1292390000 Okrągła wtyczka do montażu. Z podłączonym kablem.
Parametry techniczne: WEIDMULLER SAIE-7/8B-3-0.2U-H Wtyczka okrągła, wbudowana (z kablem), złącze żeńskie, 7/8", Liczba biegunów: 3, 0.2 m, Dławnice kablowe: 7/8", 0.75 mm², PUR/ PUR 1292390000 /1szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał izolacji żyły | Poliuretan (PUR) |
| Materiał obudowy | Cynk |
| Długość kabla | 200 mm |
| Gwint mocowania | 7/8 cala |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba styków mocy | 3 |
| Liczba styków sterujących | 3 |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Napięcie znamionowe | 300 V |
| Powłoka obudowy | Inne |
| Prąd znamionowy In | 10 A |
| Przekrój poprzeczny przewodu | 0.75 mm² |
| Stopień ochrony (IP), zamontowany | IP67 |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135