Polecane
Cena: |
567,56 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
567,56 |
zł netto |
Cena: |
698,10 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
698,10 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Connected Sensor ST8 LB Gen2 LEDV LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny czas załączenia | 10 min |
| Maksymalny zasięg boczny | 30 m |
| Maksymalny zasięg na wprost | 30 m |
| Minimalny czas załączenia | 15 s |
| Średnica pola detekcji na powierzchni | 14 m |
| Wysokość montażu | 14 m |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do transmisji bezprzewodowej | tak |
| Funkcja uczenia wartości progowej natężenia światła | tak |
| Gatunek materiału | Duroplast |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Czujnik ruchu |
| Możliwość łączenia w sieć | tak |
| Nadzór klatek schodowych | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Połączenie czujnika ruchu i przełącznika przyciskowego | nie |
| Przełącznik pracy | nie |
| Regulacja stałego poziomu oświetlenia | nie |
| Regulowana wartość nastawy czułości | nie |
| Regulowana wartość progowa natężenia światła | tak |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Sterowanie HVAC | nie |
| Strefa dla zwierząt | nie |
| Wyłącznik zwłoczny samouczący | nie |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z oświetleniem ewakuacyjnym | nie |
| Zabezpieczenie przed skradaniem | tak |
Pliki do pobrania
asset-13095889 -
m/download/23056434/asset-13095889.pdf [163.85 kB]
asset-8892914 -
m/download/23056431/asset-8892914.pdf [5.00 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135