Polecane
Cena: |
1889,78 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 889,78 |
zł netto |
Cena: |
2324,43 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 324,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: KNX e/s Zasilacz KNX 1 x 30V DC 320 mA + 1 x 24V DC 640 mA TXA114 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/3045597/0/hager_TXA114_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: KNX e/s Zasilacz KNX 1 x 30V DC 320 mA + 1 x 24V DC 640 mA TXA114 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| System magistralny KNX Secure | tak |
| System magistralny KNX Secure-RF (radiowy) | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 64 mm |
| Inne systemy magistralne | Brak |
| Liczba zasilanych linii | 1 |
| Liczba zintegrowanych dławików | 1 |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 320 mA |
| Możliwość buforowania napięcia magistrali | nie |
| Napięcie wtórne | 30 V |
| Pobór mocy | 4.4 W |
| Sposób montażu | Adapter szyny DIN |
| System magistralny Funkbus (radiowy) | nie |
| System magistralny KNX | tak |
| System magistralny KNX z transmisją radiową | nie |
| System magistralny LON | nie |
| System magistralny Powernet | nie |
| Szerokość | 72 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 4 |
| Wysokość | 90 mm |
| Ze wskaźnikiem LED | tak |
Pliki do pobrania
hager_txa114_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 13:38, 270.44 kB]
PDS_TXA114_3301_pl-PL -
m/download/23347338/pds-txa114-3301-pl-pl.pdf [289.90 kB]
XP1_TXA114_6T7650A -
m/download/23347339/xp1-txa114-6t7650a.pdf [409.38 kB]
rohs_declaration_TXA114_en-GB -
m/download/23347341/rohs-declaration-txa114-en-gb.pdf [42.19 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_083_CT_2017_V3_0 -
m/download/23347342/hager-deklaracja-ce-083-ct-2017-v3-0.pdf [191.29 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co KNX e/s Zasilacz KNX 1 x 30V DC 320 mA + 1 x 24V DC 640 mA TXA114 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135