Polecane
Cena: |
11,19 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,19 |
zł netto |
Cena: |
13,76 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
21 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED IQ-LED GU10 6,5W S3-NW 36st. 4000K barwa neutralna 230V 35244 KANLUX
Kanlux IQ-LED to bezpieczeństwo fotobiologiczne, przyjazna oczom temperatura barwowa i niezawodność. Teraz to wszystko w nowej wersji z trzonkiem GU10. Żarówki IQ-LED zapewniają pełen komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo, które potwierdza certyfikat TÜV Rheinland.
RODZAJ ŹRÓDŁA ŚWIATŁA: Zastosowana technologia oświetleniowa: LED Bezkierunkowe lub kierunkowe źródło światła: DLS Źródło światła zasilane lub niezasilane napięciem sieciowym: MLS Połączone źródło światła (CLS): nie Źródło światła z możliwością zmiany barwy światła: nie Źródło światła o wysokiej luminancji: nie Osłona przeciwolśnieniowa: nie Funkcja ściemniania: nie PARAMETRY PRODUKTU: Możliwość współpracy ze ściemniaczem: nie Szerokość [mm]: 50 Wysokość [mm]: 57 Głębokość [mm]: 50 Średnica [mm]: 50 Zawartość rtęci: nie Napięcie znamionowe [V]: 220-240 AC Częstotliwość znamionowa [Hz]: 50 Całkowity znamionowy strumień świetlny [lm]: 580 Materiał klosza: tworzywo sztuczne Rodzaj diody: LED SMD Barwa światła: biała Trzonek: GU10 Znamionowa trwałość lampy [h]: 25000 Ilość cykli wł/wył: ≥40000 Kształt źródła światła: spot PARAMETRY KIERUNKOWYCH ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA: Światłość szczytowa [cd]: 1075 Kąt promieniowania [°]: 36 PARAMETRY ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA LED I OLED: Zużycie energii w trybie włączenia źródła światła (kWh/1000h): 7 Klasa efektywności energetycznej: F Użyteczny strumień świetlny źródła światła Φuse [lm]: 540 Użyteczny strumień świetlny źródła światła Φuse [lm]: w wąskim stożku (90°) Skorelowana temperatura barwowa [K]: 4000 Jednolitość barwy w elipsach McAdama: ≤6 Moc w trybie włączenia Pon źródła światła [W]: 6.5 Wysokość źródła światła [mm]: 57 Szerokość źródła światła [mm]: 50 Głębokość źródła światła [mm]: 50 Wskaźnik oddawania barw: 95 Współrzędne chromatyczności (x): 0.38 Współrzędne chromatyczności (y): 0.38 Deklaracja równoważności mocy [W]: 86 Wartość wskaźnika oddawania barw R9: 86 Współczynnik trwałości: 0,9 Współczynnik zachowania strumienia świetlnego: 0,96 PARAMETRY ZASILANYCH Z SIECI ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA LED I OLED: Współczynnik przesuwu fazowego (cos φ1): 0,7 Źródło światła LED zastępuje fluorescencyjne źródło światła bez wbudowanego statecznika o określonej mocy: nie dotyczy Wskaźnik migotania (Pst LM): ≤1,0 Wskaźnik efektu stroboskopowego (SVM): ≤0,4
Parametry techniczne: Żarówka LED IQ-LED GU10 6,5W S3-NW 36st. 4000K barwa neutralna 230V 35244 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | PAR16 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 7 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość | 57 mm |
| Kolor obudowy | Inne |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 40000 |
| Moc lampy | 6.5 - 6.5 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 89 lm/W |
| Strumień świetlny | 580 - 580 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 25000 h |
| Średnica | 50 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | GU10 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
Pliki do pobrania
35244.pdf [2022-06-09 11:28, 575.77 kB]
35244[1].pdf [2022-10-13 09:28, 771.01 kB]
35244 -
m/download/14767660/35244.pdf [771.08 kB]
IQ-LED A60_C37_G45_ES111 - TUV_cert_PL -
m/download/13161690/iq-led-a60-c37-g45-es111-tuv-cert-pl.pdf [462.65 kB]
CE_1023 IQ-LED_LEDDIM GU10 4-5W_6-5W_7W v3_PL -
m/download/13166221/ce-1023-iq-led-leddim-gu10-4-5w-6-5w-7w-v3-pl.pdf [835.00 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135