Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,88 zł brutto
Twoja cena 70,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 885,11 zł brutto
Twoja cena 564,02 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 150,50 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,43 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,96 zł brutto
Twoja cena 22,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 23,36 zł brutto
Twoja cena 19,93 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,97 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszykaCena: |
32,19 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
32,19 |
zł netto |
Cena: |
39,59 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
39,59 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 OPK |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Opaska kablowa 203 x 3,6 mm* 262101 HAUPA
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezhalogenowe | tak |
| Certyfikat MIL | tak |
| Certyfikat UL | tak |
| Długość taśmy | 203 mm |
| Gatunek materiału | Poliamid (PA) |
| Kolor | Inne |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. wytrzymałość na rozciąganie | 180 N |
| Model | Wewnętrzne ząbkowanie |
| Obszar nadruku | Brak |
| Sposób mocowania | Brak |
| Szerokość taśmy | 3.6 mm |
| Zakres temperatur dla montażu | -5 - 85 °C |
| Zamknięcie opaski | Z tworzywa sztucznego |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
Produkty z tej samej kategorii co Opaska kablowa 203 x 3,6 mm* 262101 HAUPA
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
358brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
539 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4953brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
500 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
138brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
500 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
201brutto |
|
20 OPK |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
749brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
793 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1800brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
669 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1309brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
500 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1937brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
171 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2737brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
500 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8147brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
98 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8650brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
12 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
607brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
242 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1121brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
808 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11153brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
73 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1947brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
1000 OPK |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135