Polecane
Cena: |
15,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,41 |
zł netto |
Cena: |
18,95 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,95 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: KONTROLKA L9- 3-FAZOWA SYGNALIZACYJNA A15-L9-3F BEMKO
Lampka 3-fazowa czerwona/żółta/zielona – neonówka.
Parametry techniczne: KONTROLKA L9- 3-FAZOWA SYGNALIZACYJNA A15-L9-3F BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość wbudowania | 42 mm |
| Kolor klosza | Inne |
| Maksymalna moc źródła światła | 1.8 W |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Trzonek źródła światła | Inne |
| Źródło światła | Lampa tląca |
Pliki do pobrania
20_karta_katalogowa_l7_l9_bemko.pdf [2022-03-18 14:05, 714.37 kB]
deklaracja_zgodnosci_l7_l9.pdf [2022-03-18 14:05, 896.65 kB]
karta_etim_a15_l9_3f.pdf [2022-03-18 14:05, 161.12 kB]
20-karta-katalogowa-l7-l9-bemko -
m/download/13117736/20-karta-katalogowa-l7-l9-bemko.pdf [714.37 kB]
deklaracja-zgodnosci-l7-l9 -
m/download/13117737/deklaracja-zgodnosci-l7-l9.pdf [896.65 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co KONTROLKA L9- 3-FAZOWA SYGNALIZACYJNA A15-L9-3F BEMKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135