Polecane
Cena: |
83,40 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
83,40 |
zł netto |
Cena: |
102,58 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
102,58 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Modułowy blok rozdzielczy ELP-LBR160As szary SIMET
Kolor: szary, J. miary: szt., Op. zbiorcze: 1, Podatek: 23, Nap. znamionowe: 500V, Prąd znamionowy (A): 160 A, Przekrój znamionowy: we. : 1 x (25…70mm²), wy.: 7 x (1,5...6mm²), 2 x (6…16mm²), 2 x (10…25mm²), Szerokość (mm): 35, Wysokość (mm): 67, Długość (mm): 97,
Parametry techniczne: Modułowy blok rozdzielczy ELP-LBR160As szary SIMET
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd znamionowy | 125 A |
| Głębokość | 18 mm |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba podłączeń > 25 mm2 | 4 |
| Liczba podłączeń 25 mm2 | 2 |
| Liczba zacisków na biegun | 13 |
| Łączna liczba podłączeń | 13 |
| Osłona izolacyjna przed dotykiem | tak |
| Przekrój przewodu sztywnego (jednodrutowy, wielodrutowy) | 6 - 70 mm² |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Szerokość | 67 mm |
| Typ połączenia | Śrubowy |
| Wysokość | 94 mm |
| Z szyną N | nie |
| Z szyną PE | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Modułowy blok rozdzielczy ELP-LBR160As szary SIMET
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135