Polecane
Cena: |
633,57 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
620,67 |
zł netto |
Cena: |
779,29 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
763,42 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: KNX q/e/s Pilot radiowy 6-kanałowy KNX RF TU406 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/3002929/0/hager_TU406_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: KNX q/e/s Pilot radiowy 6-kanałowy KNX RF TU406 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z autoadaptacją | nie |
| Bezprzewodowe | tak |
| Dwukierunkowy | tak |
| Głębokość | 16 mm |
| Jednokierunkowy | tak |
| Maks. liczba kontrolowanych urządzeń | 50 |
| Rodzaj transmisji sygnału | Sterowanie radiowe |
| Szerokość | 50.2 mm |
| Wstępnie zaprogramowany | nie |
| Wysokość | 133.6 mm |
| Z wyświetlaczem | nie |
| Zakres częstotliwości - strona sygnałowa | 863 - 863 MHz |
Pliki do pobrania
hager_tu406_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 13:36, 228.78 kB]
PDS_TU406_3301_pl-PL -
m/download/23411555/pds-tu406-3301-pl-pl.pdf [262.88 kB]
rohs_declaration_TU406_en-GB -
m/download/23411557/rohs-declaration-tu406-en-gb.pdf [42.06 kB]
DECLARATION_22_3388_03_22 -
m/download/23411558/declaration-22-3388-03-22.pdf [124.06 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135