Polecane
Cena: |
2426,79 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 378,76 |
zł netto |
Cena: |
2984,95 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 925,88 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
2 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Wyłącznik mocy x250 4P N50% 40kA 200A TM HNB202H HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/3059069/0/hager_HNB202H_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Wyłącznik mocy x250 4P N50% 40kA 200A TM HNB202H HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres nastawczy wyzwalacza zwarciowego zwłocznego | 0 A |
| Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego | 125 - 200 A |
| Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego | 1200 - 2600 A |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, 50 Hz | 40 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz | 40 kA |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Budowa urządzenia | Urządzenie mocowane na stałe |
| Do montażu na szynie TH | nie |
| Liczba biegunów | 4 |
| Liczba styków pomocniczych przełącznych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych | 0 |
| Opcjonalny montaż na szynie DIN TH | tak |
| Opcjonalny napęd silnikowy | tak |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Przełącznik |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Straty mocy | 24.8 W |
| Umiejscowienie przyłączy obwodów głównych | Strona przednia |
| W komplecie z zabezpieczeniem | tak |
| Wbudowany napęd silnikowy | nie |
| Zakres napięcia znamionowego | 220 - 415 V |
| Ze wskaźnikiem wyłączenia | nie |
| Ze zintegrowanym wyzwalaczem podnapięciowym | nie |
| Zintegrowane zabezpieczenie przed zwarciem doziemnym | nie |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 200 A |
Pliki do pobrania
hager_hnb202h_karta_katalogowa.pdf [2022-03-31 16:40, 247.76 kB]
PDS_HNB202H_3301_pl-PL -
m/download/23348513/pds-hnb202h-3301-pl-pl.pdf [112.44 kB]
ID1_X250_6H5540E_WEB -
m/download/23348514/id1-x250-6h5540e-web.pdf [9.54 MB]
rohs_declaration_HNB202H_en-GB -
m/download/23348515/rohs-declaration-hnb202h-en-gb.pdf [42.28 kB]
DECLARATION_24_1427_09_24 -
m/download/23348516/declaration-24-1427-09-24.pdf [326.09 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik mocy x250 4P N50% 40kA 200A TM HNB202H HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135