Polecane
Cena: |
8833,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8 659,67 |
zł netto |
Cena: |
10865,53 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10 651,39 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozłącznik mocy h1600 3P 1250A HCF980H HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/3064730/0/hager_HCF980H_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Rozłącznik mocy h1600 3P 1250A HCF980H HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) strony czołowej | IP40 |
| Z okablowaniem fabrycznym | nie |
| Zdolność łączeniowa przy 400 V | 822 kW |
| Znamionowa moc pracy dla AC-23, 400 V | 562 kW |
| Znamionowy prąd ciągły dla AC-21, 400 V | 1250 A |
| Znamionowy wytrzymywany prąd krótkotrwały Icw | 15 kA |
| Budowa urządzenia | Urządzenie mocowane na stałe |
| Do instalacji w tablicach rozdzielczych | tak |
| Do montażu czołowego centralnie | nie |
| Do montażu na płycie | tak |
| Do montażu pośredniego | nie |
| Do montażu tablicowego 4-otworowego | nie |
| Głębokość | 191 mm |
| Jako przełącznik nawrotny | nie |
| Jako rozłącznik bezpieczeństwa | tak |
| Jako rozłącznik główny | tak |
| Jako rozłącznik remontowy | tak |
| Jako wyłącznik awaryjny | nie |
| Kolor elementu sterowniczego | Czarny |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba łączników | 1 |
| Liczba styków pomocniczych przełącznych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych | 0 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC | 690 V |
| Opcjonalny napęd silnikowy | tak |
| Opcjonalny wyzwalacz napięciowy | tak |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Przełącznik |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Zacisk kablowy |
| Stopień ochrony (IP) części czołowej | IP40 |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Szerokość | 210 mm |
| Wbudowany napęd silnikowy | nie |
| Wysokość | 570 mm |
| Z mechanizmem ryglującym | tak |
| Znamionowe napięcie pracy | 220 - 690 V |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 1250 A |
Pliki do pobrania
hager_hcf980h_karta_katalogowa.pdf [2022-03-31 16:11, 233.62 kB]
PDS_HCF980H_3301_pl-PL -
m/download/23375832/pds-hcf980h-3301-pl-pl.pdf [96.56 kB]
ID1_H1600_6H5570B_WEB -
m/download/23375833/id1-h1600-6h5570b-web.pdf [3.62 MB]
DECLARATION_22_3194_06_22 -
m/download/23375834/declaration-22-3194-06-22.pdf [284.53 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Rozłącznik mocy h1600 3P 1250A HCF980H HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135