Softstart Układ łagodnego rozruchu ATS22 3 fazowe 230/440VAC 50/60Hz 15kW 32A IP20 ATS22D32Q SCHNEIDER
Softstart Układ łagodnego rozruchu ATS22 3 fazowe 230/440VAC 50/60Hz 15kW 32A IP20 ATS22D32Q SCHNEIDER (ATS22D32Q)
Do ulubionych
Opis produktu: Softstart Układ łagodnego rozruchu ATS22 3 fazowe 230/440VAC 50/60Hz 15kW 32A IP20 ATS22D32Q SCHNEIDER
    Ten softstart może zasilać 3-fazowe silniki asynchroniczne w linii zasilającej lub w połączeniu w trójkąt. Posiada prąd znamionowy 32A i napięcie od 230V do 440V, moc znamionową do 15kW (400V do 440V w linii zasilającej) i do 22kW (400V do 440V w połączeniu trójkątnym silnika). Przeznaczony jest do prostych i złożonych maszyn, takich jak pompy odśrodkowe i tłokowe, wentylatory, sprężarki śrubowe i urządzenia do przenoszenia materiałów. Płaska obudowa zwiększa uniwersalność; umożliwia montaż w obudowach wszelkiego rodzaju maszyn. Posiada zintegrowany bypass, redukuje to szumy i zmniejsza rozpraszanie ciepła. Zgodność z oprogramowaniem SoMove umożliwia łatwe przenoszenie konfiguracji i ustawień, co oznacza możliwość szybkiego zainstalowania części zamiennych. Zapewnia płynny rozruch maszyn, unikając naprężeń mechanicznych i przedłużając ich żywotność.
Parametry techniczne: Softstart Układ łagodnego rozruchu ATS22 3 fazowe 230/440VAC 50/60Hz 15kW 32A IP20 ATS22D32Q SCHNEIDER
Parametr Wartość
Znamionowa moc silnika trójfazowego, podłączenie standardowe, przy 230 V 7.5 kW
Znamionowa moc silnika trójfazowego, podłączenie standardowe, przy 400 V 15 kW
Znamionowa moc silnika trójfazowego, podłączenie w wew. trójkąt, przy 230 V 11 kW
Znamionowa moc silnika trójfazowego, podłączenie w wew. trójkąt, przy 400 V 22 kW
Znamionowa temperatura otoczenia 40 °C
Znamionowy prąd pracy Ie przy temperaturze otoczenia 40 °C 32 A
Stopień ochrony (IP) IP20
Funkcja Pojedynczy kierunek obrotu
Klasa wyzwalania Inne
Regulacja momentu obrotowego tak
Rodzaj napięcia sterowania AC
Wbudowane zabezpieczenie przeciążeniowe silnika tak
Wbudowany stycznik (Bypass) tak
Z wyświetlaczem nie
Znamionowe napięcie pracy Ue 230 - 440 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 230 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 220 - 230 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 24 V
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Softstart Układ łagodnego rozruchu ATS22 3 fazowe 230/440VAC 50/60Hz 15kW 32A IP20 ATS22D32Q SCHNEIDER