Polecane
Cena: |
73,69 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
71,45 |
zł netto |
Cena: |
90,64 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
87,88 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Thalassa Puszka ABS nieprzezroczysta pokrywa wysoka 241x 192x 105mm NSYTBS241910H SCHNEIDER
PuszkaABS IP66IK07 RAL7035 wewW225 S175 G100 zewW241 S194 G105nieprzezr.pokr.W20. rodzina produktów: Thalassa TBS - aplikacja urządzenia: wielozadaniowy - wysokość: 241 mm - szerokość: 194 mm - głębokość: 107 mm - wysokość wewnętrzna: 225 mm - szerokość w
Parametry techniczne: Thalassa Puszka ABS nieprzezroczysta pokrywa wysoka 241x 192x 105mm NSYTBS241910H SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Drzwi/pokrywa z materiału o wysokiej wytrzymałości mechanicznej | 12.5 mm |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Nadaje się do zastosowań zewnętrznych | tak |
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Zamknięty |
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 7035 |
| Z płytą montażową | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Do ochrony odgromowej | tak |
| Do zastosowań zewnętrznych | tak |
| Głębokość | 107 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 100 mm |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor | Szary |
| Liczba modułów | 0 |
| Liczba otworów pod flansze | 0 |
| Liczba rzędów | 0 |
| Liczba wejść kablowych | 2 |
| Możliwość rozbudowy | nie |
| Obudowa z materiału o wysokiej wytrzymałości mechanicznej | 12.5 mm |
| Podtrzymanie funkcji | Brak |
| Pokrywa z wyzwalaczem nadciśnieniowym | nie |
| Rodzaj drzwi | Brak |
| Rodzaj pokrywy | Pokrywa |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Stopień ochrony (NEMA) | 4 |
| Szerokość | 194 mm |
| Transparentna pokrywa/drzwi | nie |
| Wykonanie pokrywy | Zamknięty |
| Wysokość | 241 mm |
| Z zamkiem | nie |
Pliki do pobrania
NSYTBS241910H_document -
m/download/17935184/nsytbs241910h-document.pdf [81.45 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22009161/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
DEC_UE_TBS-TBP_v02 -
m/download/17819053/dec-ue-tbs-tbp-v02.pdf [329.33 kB]
ENVPEP2012015EN -
m/download/17819052/envpep2012015en.pdf [335.45 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Thalassa Puszka ABS nieprzezroczysta pokrywa wysoka 241x 192x 105mm NSYTBS241910H SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135