Polecane
Cena: |
138,03 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
138,03 |
zł netto |
Cena: |
169,78 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
169,78 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Spacial Uchwyty oczkowe transportowe 4 sztuki do obudów SM NSYSMEB SCHNEIDER
Zestaw 4 Spacial SM M12 uchwytów oczkowych, stal galwanizowana. rodzina produktów: Spacial SM - akcesoria / oddzielny typ części: podnosząca śruba z oczkiem - aplikacja urządzenia: wielozadaniowy - miejsce montażu: góra obudowy - kompatybilność produktu:
Parametry techniczne: Spacial Uchwyty oczkowe transportowe 4 sztuki do obudów SM NSYSMEB SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 26 mm |
| Kolor | Inne |
| Materiał | Metal |
| Model | Zaczep do transportu |
| Obciążenie dopuszczalne | 340 kg |
| Szerokość | 54 mm |
| Wysokość | 61.5 mm |
Pliki do pobrania
NSYSMEB_document -
m/download/17950337/nsysmeb-document.pdf [74.33 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22008861/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP110923EN -
m/download/17816708/envpep110923en.pdf [600.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Spacial Uchwyty oczkowe transportowe 4 sztuki do obudów SM NSYSMEB SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135