Polecane
Cena: |
904,29 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
904,29 |
zł netto |
Cena: |
1112,28 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 112,28 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Spacial Obudowa wisząca S3D z płytą montażową ocynkowaną IP66 800x 600x 250mm NSYS3D8625P SCHNEIDER
Spacial S3D drzwi gładkie z płytą mont.wys.800xW600xD250,IP66 IK10 RAL7035,. rodzina produktów: Spacial S3D - aplikacja urządzenia: wielozadaniowy - typ produktu: obudowa kompaktowa - nominalan wysokość obudowy: 800 mm - nominalna szerokość obudowy: 600 m
Parametry techniczne: Spacial Obudowa wisząca S3D z płytą montażową ocynkowaną IP66 800x 600x 250mm NSYS3D8625P SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Numer RAL | 7035 |
| Z płytą montażową | tak |
| Odporność udarowa | IK10 |
| Dach skośny | nie |
| Do montażu metrycznego | tak |
| Do montażu na zewnątrz | nie |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość | 250 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba drzwi | 1 |
| Liczba zamków | 1 |
| Maks. dopuszczalne obciążenie drzwi zgodnie z IEC 62208 | 50 N |
| Maks. dopuszczalne obciążenie obudowy zgodnie z IEC 62208 | 250 N |
| Maks. dopuszczalne obciążenie płyty montażowej zgodnie z IEC 62208 | 250 N |
| Materiał | Stal |
| Model narożny | nie |
| Model stojący przyścienny | nie |
| Montaż pośredni | nie |
| Montaż słupowy | tak |
| Montaż ścienny | tak |
| Montaż wnękowy | nie |
| Możliwość sprzęgania (łączenia szeregowego/kaskadowego) | nie |
| Płyta montażowa z regulowaną głębokością | nie |
| Stopień ochrony (NEMA) | 4X |
| Szerokość | 600 mm |
| Wolnostojący | nie |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 800 mm |
| Z drzwiami przeszklonymi | nie |
| Z drzwiami tylnymi | nie |
| Z drzwiami z wentylacją | nie |
Pliki do pobrania
NSYS3D8625P_document -
m/download/17930768/nsys3d8625p-document.pdf [86.16 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22008474/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
DEC_UE_Spacial_S3D_v02 -
m/download/17818394/dec-ue-spacial-s3d-v02.pdf [338.82 kB]
ENVPEP100104EN -
m/download/17818393/envpep100104en.pdf [301.65 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Spacial Obudowa wisząca S3D z płytą montażową ocynkowaną IP66 800x 600x 250mm NSYS3D8625P SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135