Polecane
Cena: |
172,36 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
172,36 |
zł netto |
Cena: |
212,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
212,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Spacial Płyta czołowa modułowa uchylna SF,SM 150x 600mm NSYMUCH156 SCHNEIDER
Spacial SF/SM płytka zaślepiająca w otworami, 150x600mm, na zawiasach. rodzina produktów: akcesoria montażowe - akcesoria / oddzielny typ części: pokrywa - aplikacja urządzenia: wielozadaniowy - miejsce montażu: na zestawie łączeniowym obudowy - składanie
Parametry techniczne: Spacial Płyta czołowa modułowa uchylna SF,SM 150x 600mm NSYMUCH156 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 7035 |
| Głębokość | 12 mm |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Metal |
| Miejsce montażu | Inne |
| Model | Pokrywa |
| Szerokość | 600 mm |
| Wysokość | 150 mm |
Pliki do pobrania
NSYMUCH156_document -
m/download/17935502/nsymuch156-document.pdf [72.82 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22007812/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP110923EN -
m/download/17816896/envpep110923en.pdf [600.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Spacial Płyta czołowa modułowa uchylna SF,SM 150x 600mm NSYMUCH156 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135