Polecane
Cena: |
124,90 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
124,90 |
zł netto |
Cena: |
153,63 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
153,63 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Spacial Płyta czołowa pełna metalowa do ramy DLM 800mm NSYCTL800DLM SCHNEIDER
Pełen panel przedni metalowy, 12modułów, RAL 7035, wys.150x W800mm,. rodzina produktów: akcesoria montażowe - akcesoria / oddzielny typ części: pokrywa - aplikacja urządzenia: modułowa aplikacja rozdziału, wielozadaniowy - miejsce montażu: na ramach DLM -
Parametry techniczne: Spacial Płyta czołowa pełna metalowa do ramy DLM 800mm NSYCTL800DLM SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba jednostek U | 20 |
| Materiał | Stal |
| Szerokość | 800 mm |
| Szerokość montażowa w szafie | 800 mm |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 150 mm |
| Wysokość montażowa w szafie | 1000 mm |
Pliki do pobrania
NSYCTL800DLM_document -
m/download/17934146/nsyctl800dlm-document.pdf [76.84 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22007154/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP100104EN -
m/download/17816882/envpep100104en.pdf [301.65 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Spacial Płyta czołowa pełna metalowa do ramy DLM 800mm NSYCTL800DLM SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135