Polecane
Cena: |
1125,43 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 125,43 |
zł netto |
Cena: |
1384,28 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 384,28 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: ClimaSys Grzejnik rezystancyjny z wentylatorem CR 200W 230VAC NSYCRS200W230V SCHNEIDER
ClimaSys grzejnik rezystancyjny 200W,230V aluminiowy płaski. rodzina produktów: ClimaSys CR - typ produktu: grzejnik rezystancyjny z wentylatorem - moc znamionowa w W: 200 W. Zalety: .. Zastosowanie: ..
Parametry techniczne: ClimaSys Grzejnik rezystancyjny z wentylatorem CR 200W 230VAC NSYCRS200W230V SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc grzewcza ciągła przy 10°C | 200 W |
| Z wentylatorem | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 20 mm |
| Moc grzewcza ciągła przy 10 °C | 200 W |
| Moc znamionowa | 200 W |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz | 230 - 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Stopień ochrony (NEMA) | 1 |
| Szerokość | 80 mm |
| Wysokość | 140 mm |
| Z dmuchawą | tak |
| Z termostatem pokojowym | nie |
Pliki do pobrania
NSYCRS200W230V_document -
m/download/17931599/nsycrs200w230v-document.pdf [70.38 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22007112/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP2103011EN -
m/download/17816418/envpep2103011en.pdf [307.24 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co ClimaSys Grzejnik rezystancyjny z wentylatorem CR 200W 230VAC NSYCRS200W230V SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135