Polecane
Cena: |
1669,58 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 669,58 |
zł netto |
Cena: |
2053,58 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 053,58 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: ClimaSys Grzejnik rezystancyjny CR 400/550 W 120VAC NSYCRP1W230VTVC SCHNEIDER
ClimaSys PTC grzejnik rezystancyjny350-550W,230V izolowany termowentylator. rodzina produktów: ClimaSys CR - typ produktu: grzejnik rezystancyjnt z wentylatorem i regulatorem temperatury - moc znamionowa w W: 400...550 W. Zalety: .. Zastosowanie: ..
Parametry techniczne: ClimaSys Grzejnik rezystancyjny CR 400/550 W 120VAC NSYCRP1W230VTVC SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc grzewcza ciągła przy 10°C | 500 W |
| Z wentylatorem | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 215 mm |
| Moc grzewcza ciągła przy 10 °C | 500 W |
| Moc znamionowa | 500 W |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz | 230 - 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Stopień ochrony (NEMA) | 1 |
| Szerokość | 155 mm |
| Wysokość | 150 mm |
| Z dmuchawą | tak |
| Z termostatem pokojowym | tak |
Pliki do pobrania
NSYCRP1W230VTVC_document -
m/download/17931567/nsycrp1w230vtvc-document.pdf [77.66 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22007110/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP2103011EN -
m/download/17816415/envpep2103011en.pdf [307.24 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co ClimaSys Grzejnik rezystancyjny CR 400/550 W 120VAC NSYCRP1W230VTVC SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135