Polecane
Cena: |
2142,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 142,50 |
zł netto |
Cena: |
2635,28 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 635,28 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: ClimaSys Pokrywa ze stali nierdzewnej do kratki wentylacyjnej 223x223mm IP55 NSYCAP223LXF SCHNEIDER
Kratka otworu 125x125mm stal nierdzewna z filtrem, IP55. rodzina produktów: ClimaSys CA - typ produktu: osłona uszczelniająca. Zalety: .. Zastosowanie: ..
Parametry techniczne: ClimaSys Pokrywa ze stali nierdzewnej do kratki wentylacyjnej 223x223mm IP55 NSYCAP223LXF SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Głębokość montażowa w szafie | 800 mm |
| Maksymalna liczba wentylatorów | 1 |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Sposób montażu | Mocowanie śrubowe |
| Szerokość | 305 mm |
| Szerokość montażowa w szafie | 125 mm |
| Wykończenie powierzchni | Stan surowy |
| Wysokość | 350 mm |
| Z wbudowanym filtrem | tak |
Pliki do pobrania
NSYCAP223LXF_document -
m/download/17931856/nsycap223lxf-document.pdf [76.59 kB]
7364980011 -
m/download/17816187/7364980011.pdf [486.99 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22006939/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP2012014EN -
m/download/17816186/envpep2012014en.pdf [302.70 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co ClimaSys Pokrywa ze stali nierdzewnej do kratki wentylacyjnej 223x223mm IP55 NSYCAP223LXF SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135