Polecane
Cena: |
61,85 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
61,85 |
zł netto |
Cena: |
76,07 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
76,07 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: ClimaSys Otwory wentylacyjne średnica otworu 45,5mm IP32 NSYCAG45LP SCHNEIDER
Kratka wlotu powietrza, średnica otworu 45,5mm, IP32. rodzina produktów: ClimaSys CA - typ produktu: plastikowa żaluzja wentylacyjna - akcesoria / oddzielne przeznaczenie części: system wentylacji ClimaSys - tryb mocowania: przycięty. Zalety: .. Zastosowa
Parametry techniczne: ClimaSys Otwory wentylacyjne średnica otworu 45,5mm IP32 NSYCAG45LP SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP22 |
| Głębokość montażowa w szafie | 800 mm |
| Maksymalna liczba wentylatorów | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Sposób montażu | Mocowanie śrubowe |
| Szerokość | 55.8 mm |
| Szerokość montażowa w szafie | 45.5 mm |
| Średnica | 45.5 mm |
| Wykończenie powierzchni | Stan surowy |
| Wysokość | 55.8 mm |
| Z wbudowanym filtrem | nie |
Pliki do pobrania
NSYCAG45LP_document -
m/download/17931796/nsycag45lp-document.pdf [78.87 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22006933/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
DEC_UE_ClimaSys_CAG - CAF_v02_EN -
m/download/17816691/dec-ue-climasys-cag-caf-v02-en.pdf [655.42 kB]
ENVPEP2012014EN -
m/download/17816690/envpep2012014en.pdf [302.70 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co ClimaSys Otwory wentylacyjne średnica otworu 45,5mm IP32 NSYCAG45LP SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135