Polecane
Cena: |
183,62 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
179,89 |
zł netto |
Cena: |
225,85 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
221,26 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
358 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: tehalit.office Nośnik urządzeń w systemie 45mm (8M 45x45mm) NRF0016A00 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2802633/0/hager_NRF0016A00_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: tehalit.office Nośnik urządzeń w systemie 45mm (8M 45x45mm) NRF0016A00 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba 15-pinowych złączy D-Sub | 0 |
| Liczba gniazd w standardzie brytyjskim BS 1363 | 0 |
| Liczba gniazd w standardzie brytyjskim BS1363 | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (typ F) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym CEE 7/3 (typ F) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym CEE 7/5 (typ E) | 0 |
| Liczba gniazdek elektrycznych norma francuska UTE typ E | 0 |
| Liczba gniazdek elektrycznych norma włoska typ P40 L/F | 0 |
| Liczba portów USB-C | 0 |
| Liczba złączy audio | 0 |
| Liczba złączy HDMI | 0 |
| Liczba złączy kat. 5e | 0 |
| Liczba złączy kat. 6 | 0 |
| Model uchylny | nie |
| Oznaczenie połysku | Matowy |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Długość | 400 mm |
| Głębokość wbudowania | 45 mm |
| Kolor | Inne |
| Liczba gniazd D-Sub 15-pinowych | 0 |
| Liczba gniazd typu 13 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu 15 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu 23 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu 25 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu francuskiego (typ E) | 0 |
| Liczba portów USB-A | 0 |
| Liczba wolnych miejsc modułowych | 16 |
| Liczba wyłączników nadprądowych | 0 |
| Liczba złączy RJ45 CAT 6A | 0 |
| Liczba złączy USB | 0 |
| Materiał | Aluminium |
| Model | Montaż powierzchniowy |
| Model antybakteryjny | nie |
| Model/kształt/forma | Kwadratowy |
| Możliwość wysuwania | nie |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sieciowy filtr przeciwzakłóceniowy | nie |
| Szerokość | 54 mm |
| Wysokość | 56.5 mm |
| Z ochroną przeciwprzepięciową | nie |
| Z przełącznikiem wł./wył. | nie |
| Z wbudowanym zasilaczem USB | nie |
| Zakres temperatury pracy | 0 - 25 °C |
Pliki do pobrania
hager_nrf0016a00_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 11:49, 215.17 kB]
PDS_NRF0016A00_3301_pl-PL -
m/download/23423378/pds-nrf0016a00-3301-pl-pl.pdf [64.68 kB]
rohs_declaration_NRF0016A00_en-GB -
m/download/23423379/rohs-declaration-nrf0016a00-en-gb.pdf [42.10 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_196_CM_2020_V1_0 -
m/download/23423380/hager-deklaracja-ce-196-cm-2020-v1-0.pdf [185.31 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.office Nośnik urządzeń w systemie 45mm (8M 45x45mm) NRF0016A00 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135