Polecane
Cena: |
17,40 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,54 |
zł netto |
Cena: |
21,40 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,34 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Wkładka bezpiecznikowa cylindryczna CH-14 14x51mm aM 16A 500VAC LF416M HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2781421/0/hager_LF416M_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Wkładka bezpiecznikowa cylindryczna CH-14 14x51mm aM 16A 500VAC LF416M HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kategoria użytkowania zgodnie z normą IEC 60269 | aM |
| Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym, AC | 80 kA |
| Znamionowa częstotliwość pracy | 50 - 60 Hz |
| Charakterystyka | aM (ochrona zwarciowa silników) |
| Charakterystyka wyzwalania | Zwłoczna |
| Model | Bezpiecznik ceramiczny |
| Napięcie znamionowe | 690 V |
| Napięcie znamionowe AC | 690 V |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj wskaźnika zadziałania | Wskaźnik górny |
| Rozmiar | 14x51 mm |
| Strata mocy przy prądzie znamionowym | 1.16 W |
| Zakres częstotliwości pracy | 50 - 60 Hz |
| Zdolność łączeniowa | 80 kA |
Pliki do pobrania
hager_lf416m_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 07:43, 220.54 kB]
PDS_LF416M_3301_pl-PL -
m/download/23415261/pds-lf416m-3301-pl-pl.pdf [65.87 kB]
rohs_declaration_LF416M_en-GB -
m/download/23415262/rohs-declaration-lf416m-en-gb.pdf [42.08 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_208_FG_2020_V1_0 -
m/download/23415263/hager-deklaracja-ce-208-fg-2020-v1-0.pdf [205.08 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Wkładka bezpiecznikowa cylindryczna CH-14 14x51mm aM 16A 500VAC LF416M HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135