Polecane
Cena: |
2073,55 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 073,55 |
zł netto |
Cena: |
2550,47 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 550,47 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rozdzielnice PrismaSet obudowa stojąca 33 moduły IP55 LVS08309 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Numer RAL | 9003 |
| Z płytą montażową | nie |
| Odporność udarowa | IK10 |
| Dach skośny | nie |
| Do montażu metrycznego | tak |
| Do montażu na zewnątrz | nie |
| Głębokość | 260 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba drzwi | 0 |
| Liczba zamków | 0 |
| Materiał | Stal |
| Model narożny | nie |
| Model stojący przyścienny | nie |
| Montaż pośredni | nie |
| Montaż słupowy | nie |
| Montaż ścienny | tak |
| Montaż wnękowy | nie |
| Możliwość sprzęgania (łączenia szeregowego/kaskadowego) | nie |
| Płyta montażowa z regulowaną głębokością | nie |
| Szerokość | 600 mm |
| Wolnostojący | nie |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 1750 mm |
| Z drzwiami przeszklonymi | nie |
| Z drzwiami tylnymi | nie |
| Z drzwiami z wentylacją | nie |
Pliki do pobrania
LVS08309_document -
m/download/17954061/lvs08309-document.pdf [65.87 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22004661/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP2103022_V1 -
m/download/16836856/envpep2103022-v1.pdf [405.33 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnice PrismaSet obudowa stojąca 33 moduły IP55 LVS08309 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135